طراحی وب سایت

طراحی وب سایت فروشگاهی و شرکتی ، تمام آنچه برای ساختن وب سایت نیاز هست را برای شما به بهترین شکل ممکن و قیمت مناسب انجام می دهیم.

  • طراحی اصولی و چشم نواز
  • رعایت استاندارد های جهانی
  • امکانات کامل
  • آموزش و پشتیبانی

طراحان ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد. ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد. شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در اختیار خواهید داشت. و در نهایت ما نحوه مدیریت وب سایت را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

 

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند.

 

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی شما در 3 مرحله انجام خواهد شد

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

 

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

بیگ دیزاین دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از دوره طراحی وب بدون کد نویسی ست که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.

 

پنل کاربری