سئو وب سایت

در ابتدا در مورد معنی و مفهوم سئو میپردازیم . SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو هست و ما بیشتر تمرکز و صحبتمون در مورد گوگل ، چرا که جستجو اکثر کاربران ایرانی و حتی جهان در این موتور جستجوگر محبوب است و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

بهینه سازی سایت در شیراز

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید و یا حتی بازدید کنندگان از سمت گوگل وارد سایت شما نمیشوند . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید . یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت . برای سئو وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود در شیراز با ما تماس بگیرید

سئو وب سایت در شیراز

بهینه سازی موتور های جستجو عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از سمت موتور های جستجو که روی صحبت ما گوگل است داشته باشید.
سئو را می توان به دو بخش اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحی سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
باید به یاد داشته باشید که یک طراحی سایت به طور کامل در موتور های جستجو بهینه سازی سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو و on-page سئو را به کار بگیرید . تا بیشترین بازخورد را داشته باشید.

سئو در شیراز

احتمالا شنیدید که میشود با پرداختی به خود گوگل سایت شما در صفحه اول بیاد . این کار سئو خریدن لینک های اسپانسر شده یا همون سیستم تبلیغات گوگل هست و انجام این کار باعث نمیشود وب سایت شما همیشه در صفحه اول بیاد و شما مجبورید هر بار پرداختی انجام دهید در صورتی که با سئو وب سایت و رعایت اصول وب سایت شما به مرور رتبه بالاتر و در صفحات اول قرار میگیرد .
خریدن این گونه تبلیغات مربوط به SEM یا Search Engine Marketing می باشد که به معنای سیستم بازاریابی موتور های جستجو ست و سئو به معنای درجه اول بودن نام شرکت شما نمی باشد .

سئو سایت و صفحه نتایج گوگل

سئو سایت و صفحه نتایج گوگل
اگر که طراحی سایت شما در حال حاضر رتبه دهم را در جستجوی عبارت مثال “معرفی 10 کتاب برتر امسال ” را دارد ، برای این که رتبه جستجوی این عبارت برای این طراحی سایت به یک بهبود یابد ، باید از سئو استفاده کند . از آنجا که موتور های جستجو در وب رایج و رایج تر شده اند تقریبا هر کسی که بخواهد در وب دیده شود می تواند از مزایای سئو سایت استفاده کند .

سئو وب سایت و کلمات کلیدی
قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه سازی سایت کنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که دوست دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه خوبی کسب کند انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه مشخص کنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گوگل اشاره می کنیم زیرا اگر شما بتوانید در گوگل رتبه خوبی بگیرید ، در دیگر موتور های جستجو هم رتبه خوبی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی هم می توانند عام و هم خاص باشند . اما ابتدا لازم است تا قبل از انتخاب ، لیست ما را شامل طرفداران ومنتقدان هر کدام مطالعه نمایند تا پروسه سئو سایت را به درستی انجام پذیرد.

 

آنالیزگر سئو سایت

هنگامی که شما وب سایت خودتان را برای سئو به ما بسپارید ما بررسی های لازم را انجام می دهیم . از کلمات کلیدی و بررسی هر کدام همچنین بررسی رقبای شما با این کلمات کلیدی ، حتی به صورت منطقه ای از شهر یا کشور بررسی و کار انجام می شود. 

مهم ترین سوالات

مهم ترین سوالاتی که در حوزه سئو سایت ممکن است با آن ها رو به رو شوید عبارتند از:

سئو سایت به مجموعه ای از خدمات و فعالیت هایی گفته می شود که طی آن می توانید وب سایت خود را در معرض نمایش درآورید و با جذب بازدید کننده و مخاطبان بیشتر از همین طریق به فروش و معرفی محصولات خود بپردازید و درآمدزایی کنید. گفتن هزینه برای هر سایت بسته به نواع سایت و زمانی که برای انجام آن است متفاوت است . برای اطلاع از قیمت سئو سایت خود با ما تماس بگیرید تا بررسی اولیه انجام و هزینه به شما گفته شود.

پاسخ این سوال بستگی به نوع وب سایت و کسب و کار شما دارد و همچنین اعتبار و پیشینه شما نیز در این موضوع دخیل است. همچنین نوع کلمات کلیدی که انتخاب می کنید به میزان بسیار زیادی در پروسه سئو و بهینه سازی سایت شما موثر است. ممکن است با کلمات کلیدی آسان در بازه زمانی سه ماه موفقیت کسب کنید و برعکس کلمات کلیدی دشوار بازه زمانی بیشتری را می طلبد. 

زمان مورد نیاز برای سئو سایت حداقل باید 3 ماه صورت گیرد.  در بعضی موارد از کلمات کلیدی به 1 سال هم طول میکشد.

خیر ، باید به این قضیه واقع بینانه برخورد کرد . در خیلی از سایت ها یا تبلیغات دیده شده مینویسند که رتبه یک گوگل و… اما این یک دروغ است. 

زیرا الگوریتم های گوگل مدام و به صورت دائم در حال تغییر می باشد و همین طور آنالیز سایت رقبا نیز کار دشواری می باشد. بنابراین با قاطعیت کامل بتوان تضمین کرد می توان در بازه زمانی خاصی به رتبه یک رسید کاملا حرف غیر منطقی و حتی غیر قانونی می باشد، با اینکه بسیاری از شرکت طراحی سایت این موضوع را برای مشتری تضمین کرده و تعداد پروژه های بیشتری را از این طریق دریافت می کنند اما پس از گذشت زمان و محقق نشدن این امر صاحب پروژه می تواند به عنوان کلاه برداری از شرکت مورد نظر شکایت کند بنابراین هیچ تضمینی برای این کار وجود ندارد.

در نظر بگیرید که هم زمان با شما شخص دیگری وارد این موضوع شده ، آن شخص بعد از طراحی سایت بهینه و انجام سئو همانند شما دارد فعالیت میکند با مطرح کردن این موضوع میتوان پی پرد که رقابت به چه صورت است .

شخص دیگری را در نظر بگیرید که از سال قبل این فعالیت را شروع کرده با همان میزان انرژی و هزینه شما ، پس یک سال جلو تر است . 

تضمین کار ما به این صورت در نظر بگیرید که تمام موارد لازم برای سئو و هر چه بهتر دیده شدن برای شما انجام شود تا رتبه بالاتر کسب کنید . راهنمایی لازم جهت ادامه به شما آموزش داده شود تا  توسط شما اشتباهی صورت نگیرد  که وب سایت رتبه پایین تر و عقب بیوفتد.

برای رقابت باید این موضوع را در نظر که کسب و کار آنلاین شما همانند بیرون باید تداوم و فعالیت منظم داشته باشد . همان جور که یک فروشگاه برای فروش بیشتر تلاش میکند و نکاتی را رعایت میکند و تبلیغات میکند و یا قرعه کشی و… انجام میدهد . باید در وب سایت شما هم به همان صورت فعالیت های لازم داشته و یک پله از رقبا جلو تر باشید . در زمان مشخص میشود که فعالیت بهتر شما باعث جلو زدن از رقبا می شود . تمام این موارد به شما آموزش داده خواد شد.

برای شروع کافیست با ما تماس بگیرید و یا پیام دهید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود . 

 

پنل کاربری